Здорові Люди

Щорічний Check-up: профілактична перевірка стану здоров’я

Мета Check-up - перевірка загального стану, виявлення схильності до розвитку патологій, діагностика захворювань на ранніх стадіях, коли вони ще не дають про себе знати, але вже завдають організму суттєвої шкоди. А також економія ваших нервів, коштів та часу.
Згідно із даними ВООЗ найчастішими причинами смерті є ураження серцево-судинної системи, інфекції та обструкції дихальних шляхів, онкологічні патології, діабет, хвороба Альцгеймера та інші захворювання, які у 99% випадків є виліковними, за умови вчасної діагностики.

Щорічний індивідуальний CHECK UP в МЦ “Здорові Люди”

Акційний щорічний медогляд в МЦ “Здорові Люди” у Львові - це чудова нагода проконтролювати стан свого здоров’я “не за всі гроші”. Адже у пакет входять:
 • первинна консультація лікаря-терапевта;
 • запис електрокардіограми;
 • знижка 15% на аналізи від прайсу нашого партнера - лабораторії Медіс;
 • повторна консультація.
Детальніше ознайомитись з умовами та записатись на прийом можна тут.
Важливо! Акційна ціна на Щорічний індивідуальний CHECK UP діятиме до 30.09.2022.

Чек ап у нашому медичному центрі - це індивідуальний підхід до кожного пацієнта, відсутність черг, обстеження в оптимальний час за максимально зручних умов, а також:
 • консультація лікаря-кандидата медичних наук;
 • широкий асортимент лабораторних досліджень;
 • оперативні та достовірні результати аналізів;
 • 100% конфіденційність.
При виявленні відхилень від норми терапевт назначає лікування та, за потреби, скеровує на додаткові обстеження чи до вузьких спеціалістів.

Скільки часу займає та як відбувається щорічний медогляд у Львові?

Пройти щорічний Check-up в МЦ “Здорові Люди” можна всього за 1-2 візити. Медогляд відбувається за наступним алгоритмом:
 1. Перша консультація терапевта - лікар проведе повний огляд, пальпацію, перкусію, аускультацію, виміряє вагу та зріст, тиск, збере анамнез, вислухає скарги пацієнта. На основі отриманої інформації надасть перелік аналізів, рекомендованих до здачі.
 2. Електрокардіограма - зняття ЕКГ відбувається під час прийому, безпосередньо в кабінеті лікаря.
 3. Здача аналізів - здати аналізи у Львові можна одразу після первинної консультація терапевта, за умови, що вона відбувається в першій половині дня. Також важливо прийти у медичний центр натщесерце, рекомендовано випити склянку звичайної води.
 4. Повторна консультація - час та формат прийому, можлива очна або онлайн-консультація терапевта, узгоджується з пацієнтом після проходження лабораторних обстежень. Лікар прокоментує отримані результати аналізів, надасть рекомендації щодо ведення здорового способу життя та підтримки себе у формі. При виявлення відхилень від норми, назначить лікування або, за потреби, додаткові обстеження.
Таким чином, витративши невелику частину свого часу, ви отримаєте розгорнуте уявлення про стан та роботу ваших внутрішніх органів та систем.
Записуйтесь - збільшимо кількість здорових людей разом!