Здорові Люди

Первинна консультація дієтолога

Дієтологія
Самостійне обмеження раціону з метою схуднення може мати негативні наслідки для організму. Зазвичай проблема зайвої ваги криється не тільки у переїданні, а і у неправильному обміні речовин, нераціональному розподілі вуглеводів, жирів та білків та іншому. Обмежуючи харчування, людина ризикує отримати дефіцит вітамінів та мікроелементів, проблеми з травленням та набір ще більшої маси після повернення до звичного меню. Аби уникнути цього, довірте свій раціон професіоналам – лікар-дієтолог вже на первинній консультації допоможе скласти приблизний план харчування та порекомендує, які обстеження та аналіз варто пройти, аби визначити першопричину надмірної ваги або захворювання.

Отримати консультацію дієтолога у Львові можна у медичному центрі “Здорові Люди”. Запис на прийом.

Коли звернутись до дієтолога

Дієтологія – це наука про раціональне харчування, його принципи, складання смачного та корисного меню. Робота дієтолога спрямована на індивідуальний підбір продуктів та складання персоналізованого плану харчування з метою схуднення, набору ваги або для корекції різноманітних захворювань.

Звісно, дієту можна підібрати, користуючись порадами з інтернету, або за допомогою спеціальних програм, калькулятору розрахунку калорій і т.д. Але усі ці методи не враховують індивідуальних особливостей кожного організму, тому не працюють. Консультація дієтолога з подальшою співпрацею – це гарантія результату та захист від шкідливих інтернетних порад, недобросовістних продавців чарівних чаїв для схуднення та негативних наслідків для людини. Варто записатись на первиннй консультацію лікаря-дієтолога при:
  • надлишковій вазі або її нестачі;
  • харчовій залежності;
  • захворюваннях травної системи;
  • проблемах з печінкою та жовчевивідними шляхами;
  • нерегулярному харчуванні з метою його налагодження.
Також дієтолог допоможе скласти меню людям, як потребують спеціальної дієти, наприклад, спортсмени, вагітні жінки, діти, наприклад, під час введення прикорму, вегетеріанці.

Як проходить консультація

Первинна консультація дієтолога розпочинається з опитування пацієнта – збору анамнеза.

Лікарю важливо знати:
  • з якою проблемою ви звернулись
  • як давно вона вас турбує
  • як ви харчуєтесь зараз, що саме їсти та у якій кількості
  • чи сиділи на дієтах, якщо так, то яких і яким був результат
  • якого результату ви бажаєте досягти.
Ця інформація дасть можливість скласти загальне уявлення про проблему. Надалі, спеціаліст виміряє вагу, об’єм талії, стегон, за потреби, проведе імпедансометрію. Після цього ознайомиться з результатами аналізів, якщо вони є, та визначить, які обстеження варто пройти додатково. Також надасть загальні пораду з харчування, враховуючи індивідуальні особливості організму та захворювання пацієнта.
Заверашальний етап – це складання одноденного меню, яке допоможе розпочати шлях до здорового харчування та правильного способу життя. Детальніше обговорити раціон та прийти до вирішення проблеми можна вже на повторній консультації дієтолога, коли у лікаря на руках будуть результати усіх потрібних аналізів та обстежень.

Запис на первинну консультацію дієтолога у Львові у медичному центрі “Здорові Люди”!

Збільшимо кількість здорових людей разом!