Здорові Люди

Масаж дарує щастя

Масаж дарує щастя: правда чи міф

Масаж - це сенсорна техніка впливу на весь організм. Під час сеансу відбувається зниження артеріального тиску, зменшення частоти серцевих скорочень, заспокоєння нервової системи, покращення кровообігу. Після сеансу масажу людина відчуває піднесення, приплив сил та енергії, зниження стресу - це все не просто суб’єктивні відчуття, існує цілком логічне пояснення - гормони. 

Масаж та гормони

Масаж сприяє розслабленню та відновленню життєвих сил, протягом сеансу в організмі змінюється рівень гормонів, які відповідають за психоемоційний стан людини:
  • підвищується концентрація серотоніну, дофаміну, ендорфінів - гормонів щастя;
  • активується вироблення окситоцину - гормону любові, що забезпечує зниження стресу, знімає занепокоєння;
  • знижується рівень гормону стресу - кортизолу.
Масаж - це чудовий спосіб перезавантаження, що дозволяє відчути себе легким, оновленим та щасливим. 

Антицелюлітний масаж

Що може принести щастя кожній жінці, як не гладенька, підтягнута шкіра та відсутність целюліту. Антицелюлітний масаж - це безопераційний метод позбавлення “апельсинової шкірочки”. Вже після першого сеансу відбувається поступове виведення зайвої рідини, місцева регенерація клітин, покращення кровообігу. Шкіра стає пружною, поліпшується її загальний стан.

Не варто розпочинати курс антицелюлітного масажу у гострий період захворювання чи під час менструації. Також процедуру варто відкласти при вагітності, лихоманці, запальних ураженнях шкіри, у післяопераційному періоді.. Абсолютними протипоказами до антицелюлітного масажу є наявність варикозного розширення вен та психічні розлади.

Дитячий масаж

Масаж для немовляти - одна з найкращих технік розвитку дітей, яка дозволяє правильно розвинути та сформувати рухові навички. Регулярні сеанси масажу сприяють:
  • зняттю м’язових спазмів;
  • зменшенню надмірної збудливості;
  • підвищенню опірності організму до інфекцій;
  • покращенню апетиту;
  • правильному фізичному розвитку.

Після масажу немовля почувається розслаблено, задоволено та щасливо. А щаслива дитина - щасливі батьки.

Для запису на сеанс масажу для дітей чи дорослих тицяй тут - відчуй щастя на дотик.